Adobe Aero już dostępne - prawdziwa rewolucja dla domowego studio VR/AR -

Adobe Aero to najbardziej intuicyjny sposób przeglądania, budowania i udostępniania wciągających i interaktywnych doświadczeń AR. Teraz każdy bez lini kodu może zaprojektować własną interaktywną przestrzeń. Wystarczy nowoczesny smartfon.

Projektuj i udostępniaj AR, korzystając z zasobów utworzonych w programie Adobe Photoshop, Illustrator i innych. Dzięki Adobe Aero możesz zacierać linie między światem fizycznym i cyfrowym - nie jest wymagane skomplikowane kodowanie.

To pierwsza aplikacja , która zaciera barierę wejścia dla edukatorów, twórców i producentów. Jeszcze nie dawno trzeba było znać język programowania aby tworzyć tego rodzaju aplikacje. Teraz każdy może to robić!

Co to jest Adobe Aero?
Adobe Aero to jedyna platforma do tworzenia i przeglądania rzeczywistości rozszerzonej (AR), która ułatwia projektantom i programistom projektowanie, współpracę i publikowanie interaktywnych wrażeń w prawdziwym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej o Adobe Aero, zobacz Co to jest Adobe Aero.

Czy Adobe Aero jest bezpłatny?
Tak, mobilną aplikację Aero na iOS można pobrać bezpłatnie z Apple App Store.

Jakie zasoby mogę importować do Adobe Aero?
Możesz importować własne zdjęcia, pliki warstwowe lub inną zawartość 2D i 3D. Aero optymalizuje importowane zasoby PSD, JPEG, OBJ, GLB i FBX dla AR. Możesz także przynieść zasoby z programów Adobe Photoshop, Illustrator i Dimension.

Jak mogę dzielić się doświadczeniami stworzonymi za pomocą Adobe Aero?
Możesz udostępniać wrażenia AR utworzone za pomocą Adobe Aero interesariuszom i recenzentom, korzystając z jednej lub więcej z następujących opcji: Obraz lub wideo, Jako plik .real lub jako plik .USDz lub .reality

https://www.youtube.com/watch?v=1F83n8W2JUg

Key takeaways

Similar videos