Luminar 3 opinia i recenzja

Dzięki Luminar 3 Twoje zdjęcia są w centrum uwagi. Automatycznie grupuj swoje zdjęcia według roku, miesiąca, a nawet dnia. Łatwo poruszaj się pomiędzy obrazami i upewnij się, że idealny obraz, którego szukasz, jest zawsze pod ręką.  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego trailera:

https://youtu.be/2w8ZvBV60yw

Luminar 3 Twoje zdjęcia są w centrum uwagi. Automatycznie grupuj swoje zdjęcia według roku, miesiąca, a nawet dnia. Łatwo poruszaj się pomiędzy obrazami i upewnij się, że idealny obraz, którego szukasz, jest zawsze pod ręką.

Luminar 3 to wielofunkcyjna aplikacja do zdjęć zaprojektowana tak, by oferować wszystko, czego potrzebuje współczesny fotograf do edycji zdjęć. Nadaj swoim zdjęciom pożądany wygląd w ciągu kilku sekund. Wprowadź niezbędne zmiany na jednym obrazie. I natychmiast zsynchronizuj wszystkie korekty jednym kliknięciem.

To w pełni funkcjonalny edytor zdjęć do komputerów Mac i PC. Zawiera ponad 300 niezawodnych narzędzi i funkcji, w tym szybką obsługę RAW, warstwy, niestandardowy pędzel do selektywnej edycji, maskowanie, dziesiątki filtrów zdjęć z dostosowanymi dostosowaniami, wygląd Luminar i wiele więcej. Luminar oferuje zaawansowane sterowanie, które jest łatwe w użyciu. Inteligentne filtry, takie jak Accent AI, ułatwiają uzyskanie doskonałego obrazu w ciągu kilku sekund.

Luminar 3 oferuje także innowacyjny interfejs użytkownika, który można dostosować / dostosować w zależności od stylu fotografii, poziomu umiejętności i preferencji. Dzięki temu Luminar jest wysoce spersonalizowanym narzędziem do zdjęć, odpowiednim dla fotografów o różnych poziomach zaawansowania.

Jeżeli chcesz zakupić to oprogramowanie to możesz to zrobić tutaj pod tym linkiem.

Odbierz tutaj specjalną zniżkę - o 20 euro taniej!

Skylum zaprojektował Luminar ze skalowalnym, adaptacyjnym interfejsem użytkownika … który jest responsywny i piękny. Znajdziesz w nim potężny zestaw narzędzi, które są łatwe w użyciu. Wierzymy, że może pomóc wszystkim fotografom od profesjonalistów do nowych fotografów.

Podziękowania dla https://www.instagram.com/andrzejewskipawel/

Key takeaways

Similar videos